Santaka - sportiniu šokių klubas

Imantas

Nacionalinės kategorijos sportinių šokių treneris; Tarptautinės kategorijos WDSF teisėjas; Lietuvos sportinių šokių federacijos tarybos narys; Lietuvos sportinių šokių federacijos teisėjų komisijos pirmininkas.

imantas1969 metais pradėjo šokėjo karjerą gimtojoje Latvijoje. Rygoje studijavo Kūno kultūros ir sporto institute, kur įgijo kūno kultūros ir sporto pedagogo specialybę.

1974 metais, sukūręs šeimą, apsigyveno Kaune. Tęsė šokėjo karjerą, bei pradėjo treniruoti sportinių šokių poras. Per gana trumpą laiką pasiekė tarptautinę sportinių šokių „S“ klasę.

1980 metais, baigęs dalyvauti varžybose, įkūrė sportinių šokių klubą „Santaka“. Kaip sportinių šokių treneris yra užauginęs daug Lietuvos čempionų, Pasaulio čempionatų finalistų, tarptautinių varžybų nugalėtojų bei prizininkų.

Šiuo metu sėkmingai tęsia šokių trenerio veiklą, šokių kursų ir sportinių šokių srityse ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Kaip teisėjas yra kviečiamas teisėjauti aukščiausio lygio varžybose bei pasaulio čempionatuose.